ایمپلنت از چند سالگی و تا چه سنی قابل انجام است؟

پیش از این ، در مورد اینکه ایمپلنت چیست؟ صبحت کردیم . حال به این سئوال می پردازیم که ایمپلنت از چند سالگی و تا چه سنی قابل انجام است ؟


ایمپلنت از چند سالگی قابل انجام است ؟

ایمپلنت،  برای تمام سنین از دوره نوجوانی به بعد کاربرد دارد و دندانپزشکان می توانند از هر سنی از این روش درمانی به جای دندان های از دست رفته استفاده کنند. بنابراین محدودیتی در این مورد وجود ندارد و بعد از آن که دندان های شیری می ریزند و دندان های دائمی در می آیند ، اگر فرد در دوره نوجوانی و جوانی  دندان هایش را از دست بدهد و تا دوره های پیری می توان از ایمپلنت استفاده نمود.

آیا ایمپلنت دارای عوارض می باشد؟

خیر ، ایمپلنت هیچگونه عارضه ای ندارد و اگر مشکل بیمار در ابتدا درست تشخیص داده شود و روی اصول پیش رود، ایمپلنت هیچ گونه عارضه ای ندارد و شخص می تواند تا آخر عمر از آن به عنوان یک دندان استفاده کند و لذت ببرد.

ایمپلنت برای تمامی افراد که شامل زن ، مرد ، کوچک ، بزرگ پیر و جوان می باشد و به طور کلی هر کس که دندانش را از دست بدهد به شرط آن که استخوانش ضخامت کافی داشته باشد که این مسئله نیز در عکس سی تی اسکن تشخیص داده می شود می تواند از ایمپلنت استفاده کند.

می توان گفت که ایمپلنت یک درمان جامع برای دندان های از دست رفته می باشد و تا به امروز هیچ درمانی به این اندازه نتوانسته است به انسان خدمت کند تا دندان های از دست رفته را جایگزین کند.

مشاوره و رزرو نوبت از دکتر حقیقت نیا
تلفن : 56328900 – 56332395 – 021
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *