طرح لبخند چیست و چگونه به جذابیت چهره کمک می کند؟

در این جلسه می خواهم در مورد طرح لبخند با شما صحبت کنم و اینکه یک لبخند زیبا خیلی می‌تواند در همه جا ،در ملاقات های کاریمان و در ملاقات های خانوادگی کمک کند . یک لبخند زیبا می تواند بسیار کارساز باشد. ولی ممکن است خیلی ها به خاطر وضعیت دندان هایشان دارای لبخند زیبایی نباشند .

همانطور که می دانید اکثر هنرپیشه ها به خصوص هنرپیشه های هالیوودی ، دندان هایشان و طرح لبخندشان را به دندانپزشکان می سپارند و آنجاست که مهارت یک دندانپزشک به کمک آنها می آید و می تواند یک زیبایی لبخند برایشان به وجود آورد و کمکشان کند که در حرفه خودشان موفق باشد.

ما هم برای بیماران عزیزمان درمان لمینت ، کامپوزیت ونیر و کل درمان هایی که در ایجاد یک لبخند و طرح لبخند زیبا نیاز است ، را انجام می دهیم.
لازمه اینکه یک دندانپزشک بتواند برای بیمارش یک لبخند زیبا ایجاد کند،  این است که در آن زمینه کار کرده و دارای تجربه باشد . در این صورت می‌تواند با درمان های خاصی که هست هم رنگ دندان ها و هم فرم آن ها را عوض کند و از نظر دیده شدن دندان ها هنگام لبخند زدن می تواند کارساز باشد.

لبخند لثه ای

طرح لبخند . لبخند لثه ای

البته در مورد بعضی از بیماران هنگام لبخند زدن می بینیم که لثه های آن ها کاملا هنگام لبخند زدن نمایان می شود و شکل نازیبایی را به وجود می آورد .به این بیماران لثه خنده ای می گویند. یعنی وقتی می خندند لثه هایشان کاملا مشخص می شود.

ما میتوانیم با یک جراحی کوچک در ناحیه لثه این مشکل را که به نظر شاید برای آنها خیلی بزرگ بیاید برطرف کنیم و کاری کنیم که موقعی که لبخند می زنند و می خندند لثه هایشان دیگر به آن صورت نمایان نشود و این مشکل برطرف می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *